11
gru

Moduły zasilane wodą deszczową oraz zasilania elektrycznego z OZE w urządzeniach rotorowych!

Naszą ofertę wciąż rozszerzamy, by spełniać oczekiwania naszych klientów. Mamy też ambicje, by nasze produkty były energooszczędne oraz przyjazne środowisku. Do tego, swoimi działaniami staramy się dążyć. 

Dzięki współpracy z Centrum Energetyki Odnawialnej w Sulechowie do naszej oferty wprowadziliśmy moduły zasilania wodą deszczową oraz zasilania elektrycznego z OZE w urządzeniach rotorowych. Taki system pozwala zasilać w wodę i energię elektryczną urządzenia ewaporowe takie jak np. chłodniece IntrCooll marki #OXYCOM, których jesteśmy generalnym dystrybutorem. 

Jakie korzyści płyną z takiego sytemu?

Korzystając z naszej oferty, możecie Państwo chłodzić duże obiekty, korzystając z tego, co daje nam natura. Wykorzystanie wody deszczowej do odparowania oraz ogniw fotowoltaicznych do zasilania chłodnic pozwala nam, w sposób do tej pory niespotykany, chłodzić i wentylować hale produkcyjne, hale sprzedaży, czy magazyny.

Dlaczego jeszcze warto pomyśleć o takim systemie chłodzenia i wentylacji?

Rosnące ceny energii jak również standardy BHP skłaniają nas wszystkich do zapewnienia pracownikom coraz lepszych warunków pracy, dbając przy tym o środowisko naturalne.

Na czym polega innowacyjność rozwiązania IGLOTECHNIK?
 
Innowacyjność produktu możemy podzielić na dwa kluczowe obszary:
  1. Do produkcji energii elektrycznej wykorzystywane są panele fotowoltaiczne, których możliwość produkcji energii bilansują zapotrzebowanie energetyczne urządzenia rotorowego.
  2. Do produkcji chłodu wykorzystuje się medium w postaci wody deszczowej, dostarczającej z modułu wody deszczowej wyposażonego  –> w zbiornik, w pompy obiegowe oraz układ automatyki.

Jeśli sa Państwo zainteresowani szczegółową ofertą, bądź wyceną, zapraszamy do kontaktu!

Manager Projektu OXYCOM – Kamil Gniewczyński
 
tel. +48 601 74 84 74
 

Projekt