11
gru

Nowość! Moduły zasilania wodą deszczową oraz zasilania elektrycznego z OZE w urządzeniach rotorowych.

NOWOŚĆ

Dzięki współpracy z Centrum Energetyki Odnawialnej wprowadziliśmy do naszej oferty moduły zasilania wodą deszczową oraz zasilania elektrycznego z OZE w urządzeniach rotorowych. Dzięki temu systemowi możemy zasilać w wodę i energię elektryczną urządzenia ewaporowe takie jak np. chłodnice IntrCooll marki OXYCOM, których jesteśmy Generalnym Dystrybutorem w Polsce.

Co to oznacza?

Korzystając z naszej oferty można chłodzić duże obiekty korzystając z tego co daje nam natura.

Wykorzystanie wody deszczowej do odparowania i ogniw fotowoltaicznych do zasilania chłodnic pozwala nam w sposób do tej pory niespotykany chłodzić i wentylować nasze hale produkcyjne, magazyny, hale sprzedaży itp.

Rosnące ceny energii i rosnące standardy BHP skłaniają nas do zapewniania pracownikom coraz lepszych warunków pracy przy dużej dbałości o środowisko naturalne.

Od teraz takie kompleksowe REWOLUCYJNE rozwiązanie znajdziesz w firmie Iglotechnik

Innowacyjność produktu możemy podzielić na dwa obszary:

  1. do produkcji energii elektrycznej wykorzystuje się panele fotowoltaiczne, których możliwość produkcji energii bilansują zapotrzebowanie energetyczne urządzenia rotorowego
  2. do produkcji chłodu wykorzystuje się medium w postaci wody deszczowej dostarczanej z modułu wody deszczowej wyposażonego w zbiornik, pompy obiegowe oraz układ automatyki.

Zapraszamy do kontaktu :

Meneger Projektu OXY-COM

Kamil Gniewczyński

601 74 84 74

www.oxy-com.pl

kamil.gniewczynski@iglotechnik.pl