04
mar

Podsumowanie Warsaw HVAC Expo 2024!

WARSAW HVAC EXPO to targi branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i grzewczej, które co roku gromadzą kilkuset wystawców i kilkanaście tysięcy odwiedzających z Polski oraz zagranicy, które odbyły się w dniach 27-29 lutego 2024r. w hali Ptak Warsaw Expo. W tym roku pojawiło się prawie 19 tysięcy odwiedzających. To oznacza, że z roku na rok targi HVAC cieszą się coraz większą popularnością.

Podczas targów wystawiło się kilkudziesiąt czołowych firm, ekspertów i specjalistów z takich obszarów, jak: systemy i technologie wentylacyjne, systemy i technologie klimatyzacyjne, sterowanie HVAC, automatyzacja HVAC, projektowanie systemów HVAC czy pompy ciepła. Ponadto na targach można było spotkać i nawiązać współpracę z instalatorami instalacji wentylacji, klimatyzacji a także firmy serwisowe branży HVAC.

Dla nas była to okazja do nawiązania kontaktów i relacji biznesowych, a także wymiany wiedzy i doświadczeń ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem. Warto też podkreślić, że nasze urządzenie klimatyzacyjno – wentylacyjne OXYCOM cieszyło się ogromną popularnością, która zaowocowała wieloma ciekawymi spotkaniami, rozmowami i zapytaniami ofertowymi.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, odwiedzającym i potencjalnym klientom!

Do zobaczenia za rok!